KODUPÕLLU PUHKEMAJA

Meie puhkemaja asub Saaremaa kaunil läänerannikul. Kui sul on soov perega linnakärast eemale saada, siis oled just õiges kohas. Majas on sinu pere päralt 3 magamistuba, mis asuvad teisel korrusel. Igas toas on lai voodi ja lisaks on ühes toas lastenari, teises toas imikuvoodi, kolmandas toas kushett. Esimesel korrusel on suur elutuba, köök, wc ja duSSiruum. Eraldi majas on saun, katusealune, kus on väliköök, suitsuahi ja mugav suveõhtu veetmise koht. Lastele on mängumaja (paat), kiiged, liivakast, palliplatsid. Jalgrattaid on nii lastele kui suurtele ( rendihind 5-10 eurot ratas rendiperioodiks.) Voodites on voodipesu ja tekid padjad olemas, ka käterätikud. Õues saab grillida, kala suitsutada. Kes tahab kalale minna, saab ka aerupaati laenata. Kui ilm juhtub kehva olema ja õues ei taha olla, saab toas kamina ees istuda. Olemas on ka teler. Suuri koeri ei ole lubatud kaasa võtta, väiksed kokkuleppel. Lõpukoristust saab tellida 40 euri eest.
       Meie puurkaevu vesi sisaldab rohkelt rauda. Joogivesi on soovitav poest kaasa osta.
HIND:
Puhkemaja saab broneerida kolme päeva kaupa või kokkuleppel.
Maja rendi hind 1-6-le täiskasvanule ja 1-4-le lapsele 1 ööpäev koos sauna kasutamisega maksab 150 eurot. Minimaalne broneerimisaeg 3 ööd. Kui keegi soovib ainult 1 öö olla, siis on 300 eurot. 2 ööd kokku 500.- Lisavoodid ja hind kokkuleppel.
Aida rendi hind koos sauna kasutusega maksab 1-2 inimesele 50 eurot 1 öö. minimaalne broneerimisaeg on 3 ööd. Vabu päevi küsi telefoni teel.
Hind sisaldab voodipesu ja rätikuid.
Jalgratta rent 10 eurot terveks rendiperioodiks 1 ratas.
Saunapuud ja kaminapuud on rendihinna sees.
Paadi rentimine 20 eurot rendiperiood.

 

Broneerides tuleb pool summast ette maksta. Broneeringust loobudes  hiljem kui 21 päeva enne puhkuse algust, ettemaksu ei tagastata. Juhul kui leiame selle aja jooksul uue kliendi, tagastame pool kuni kõik ettemaksust, oleneb uue kliendi broneeringu pikkusest.

http://digileht.maakodu.delfi.ee/kodu/vanaisa-katetoo-laevuke-lastelastele?id=79287346
Eesti keeles